Mučitelka slastí

18. března 2013 v 21:24 | Adeel†
1. KROK: Obdržte jeho fantazii
5 triků, které mu poškádlí fantazii:
1. Ráno si fénujte vlasy jen ve spodním prádle a nechte dveře od koupelny otevřené dokořán.
2. K líčení si pustťe skladbu, kterou často používáte jako kulisu k sexu (nebo zkuste prostě jakýkoli sexy song), a vlňte boky do rytmu. Bude vás mít před očimapo celý den.
3. Až se příště budete milovat, nahrajte svoje vzdychání na mobil. Další den svému miláčkovi nahrávku pošlete se vzkazem ,,Chceš mě takhle slyšet i dnes večer?" Nestyďte se, potěšíte ho!
4. Až vás poveze z práce, v autě si pod tričkem svlékněte podprsenku. Milý se nebude moct dočkat, až přijedete domů a on uvidí pokračování.
5. Při večeři povězte něco peprného, třeba si objednejte čokoládovou pěnu, svůdně olízněte lžičku a prohoďte: ,,Raději bych si pochutnávala na tobě."


2. KROK: Dorážejte a drážděte
5 triků, které mu rozpálí tělo:
1. Oblékněte si podprsenku nebo košilku z co nejjemnějšího materiálu a projíždějte mu hrudníkem nahoru a dolů po břiše a stehnech. Zastavte pohyb těsně před tím, než se dotknete penisu.
2. Hlaďte ho po bocích (od hrudního koše ke kyčlím). Pokud není lechtivý, zařídí mu laskání téhle části těla prudké vzrušení, na bocích se totiž mužům skrývají citlivá nervová zakončení, spojená přímo s penisem.
3. Požádejte ho, aby si lehl na břicho, a masírujte ho těsně nad hýžděmi. Muži i ženy mají v těchto místech nervová zakončení, jejichž dráždění vysílá do mozku slastné signály.
4. Líbejte a olizejte ho na podbřišku a na vnitřní straně stehen. Jsou to hodně citlivá místa.
5. Zaměřte pozornost na horní část stehen. Olízněte mu kuži a pak ho do ní jemně kousněte (vlhká pokožka je mnohem citlivější). Laskání těchto míst nepřímo stimuluje penis.


3. KROK: Přestávka před velkým třeskem
5 triků, po nichž nad sebou ztratí kontrolu:
1. Dovolte mu, aby do vás vstoupil, ale pustťe dovnitř jen žalud. Než milému umožníte proniknout dál, několikrát zatněte pánevní svaly.
2. Položte ho na záda, osedlejte si ho, ale místo abyste na něm divoce rajtovala, jen se jemně pohupujte a třete se mu klínem o pubickou kost (to je misto tesně nad penisem). Když se na něm nebudete rytmicky pohybovat, budete ho vrušovat, aniž mu dovolíte vyvrcholit.
3. Až dojde na změnu polohy, odtáhněte se od něho a začněte se sama sebe dotýkat. Než ho znovu přiberete do akce, nadělíte mu vzrušovanou podívanou.
4. Při pronikání ho jemně zatahejte za varlata-tenhle trik oddaluje orgasmus. Jestliže naopak chcete, aby vyvrcholil rychleji, vezměte jeho varlata do dlaně a přitiskněte je k penisu.
5. Opakovaně mu bříškem palce tiskněte hráz mezi konečníkem a varlaty nebo ji krouživými pohyby masírujte, Tohle místo je něco jako dálkový ovládač vyvrcholení. Když se mu věnujete, přivoláte orgasmus; pokud se ho přestanete dotýkat, partner zase trochu zchladne.


184210_418985668184826_1739160052_n_large

VAROVÁNÍ!
TAKHLE POZNÁTE, ŽE UŽ JSTE DRÁŽDĚNÍ PŘEHNALA:
→ Zoufale zatíná ruce v pěst tak dlouho, že mu už začínají modrat prsty.
→ Oznamuje, že potřebujepětiminutovou přestávku, protože dostal hlad.
→ Nějakou dobu už od něj neslyšíte nic jiného než: ,,Dost. Už přestaň!"
→ Tak dlouho jste se o sebe vášnivě třeli, až máte oba na těle opruzeniny.
→ Navrhl hru na policistu a přísným hlasem vám přikazuje: ,,Jménem zákona, ruce pryč od mého penisu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama