Duben 2013

17.4.2013 / ŠKOLA, KONĚ

17. dubna 2013 v 11:19 | Adeel†
Ve škole. Sedím, hledím do počítače, nudím se, achjo..ještě hodina! Naštěstí dnes končíme o hodinu a půl dřív jelikož jsou ve škole rodičovské schůzky. Poslední čtvrt roku jsem to celkem flákala, tak snad bude vše ok a nebudou si učitelé ztěžovat, jak to oni umí. Nemůžem mít víc jak 20% zameškaných, takže fakt super. V některých předmětech to dokonce máme tak, že chybíme jenom jednu hodinu za pololetí a už tam máme 20%..

Aplzypylvum_large

Dnes mám jet po dlouhé době na koně. Ano, po týdnu si jdu konečně zase zajezdit. Těším se, ale zároveň se bojím co zas dnes bude I. dělat za kravinky. Ale snad to bude vše ok. Nemůžu se jí dočkat!

15.4.2013

15. dubna 2013 v 22:23 | Adeel†
7eb784e0963011e29d6822000a9e0849_7_largeČauky dámy,
opět jsem tu dlouho nebyla a opět se omlouvám,
ale mám toho hold moc. Pořád nějaké písemky, návštěvy a teď když je tak nádherně tak jsem hlavně venku, na bruslích a podobně.
Dnes jsem přetrpělan 6 hodin školy a jela jsem domů, naštěstí mě bral přítel autem :)
Dojela jsem domů a za chvíli jsi šla sednout na zahrádku
pod pergolu s borůvkama a limčou.
Kolem 16.00 došel přítel a dělali jsme kraviny jak dlouho ne, pořád jsme se smáli jak telata :D To dělá asi to nádherné počasí.. Nojo, když je krásný den, je i super nálada.. Co víc si přát :)
Už by konečně mohly být velké prázdniny! Koupáky, opalovačky, brusle, páááááárty, ahhhh ♥ nemůžu se dočkat!!! Už máte nějaké plány? Pochlubte se! :)

Sobotní nákupy + něco navíc (10.4.)

10. dubna 2013 v 13:43 | Adeel†
Ahojky kočičky!
takže přidávám slíbené foto ze sobotních nákupů :)
Dnes ráno za mnou přišel můj miláček a šli jsme si udělat výborný oběd!!! (foto zde) stojí za to se podívat, byla to výborná chuťovka!, určitě zase brzy zopakujeme :)
Dneska tu mou nemoc ještě doležím a zítra pěkně do školy, vůbec se mi nechce :/ Naštěstí jen zítřek a v pátek na 9.00 a jen 4 hodiny :3Nejlepší chuťovka!

10. dubna 2013 v 13:40 | Adeel†
Recept:
- Předehřejte troubu na 200°C


1. Očistit brambory
2. Ostrým nožem nakrojte bramboru
3. Nakrájejte máslo, sýr a slaninu
4. Dále otevřete štěrbiny brambory a strčte sýr, máslo, slaninu a střídavě mezi

Tip : Máslo na chvíli do mrazáku

5. Přeneste brambory na plech na pečící papír a pokapejte trochou oleje v horní části brambor
6. Dochuťte solí a česnekem
7. Pečeme asi 60 minut.
8 . Po asi 45 minutách vyjměte plech z trouby. Polijte smetanou a posypte mastrouhaným sýrem
10. Vraťte plech do trouby na poslední 15 minut8.4.2013

8. dubna 2013 v 11:09 | Adeel†
Hello!
V minulém článku jste se mohli dočíst 10 kroků k oslnivé hřívě, tak snad vám aspon trochu pomohl.
Dnes me sestra (20) probudila v 7.00, jestli nemám jeji riflovou vestu, myslela jsem, že ji zabiju! Samozřejmě jsem ji neměla. Pak už jsem nemohla usnout tak jsem sla nahoru za mamkou, aby mě objednala k doktorce, protože už od pátku jsem nemocná. Kvůli tomu jsem nemohla jet ani včera na koně, fakt super :/ Takže nejsíš do středy zůstanu ještě doma.
V sobotu jsme byli ve Zlíně na nákupech a koupila jsem si v Reserved úžasné sáčko za 999,- , v Benettonu plavky za 799,- , protože spodek na mě neměli :( Jen L, ale já s tím mým S bych L fakt mít nemohla, vypadala bych strasně :D A v Orsay nádherné zlaté kruhové naušnice za 169,-.
Jinak 20. dubna jdu na MAD SKILLa a o týden později má můj přítel oslavu narozenin, nemůžu se dočkat!!! Tento měsíc bude boží (teda aspoň doufám :D) !

10 kroků k oslnivé hřívě

8. dubna 2013 v 9:28 | Adeel†
Kdo by nechtěl zdravé, krásné a poslušné vlasy v dokonalém účesu? Kdo by nechtěl nenásilné vlny typu Kate Middleton, rovné vlasy Jennifer Aniston nebo bláznivé kudrny Sarah Jessicy Parker? Ani ony ke svým vlasům nepřišly jako slepé k houslím. Vyzkoušejte našich 10 kroků k oslnivě krásným vlasům!
2.4.2013

2. dubna 2013 v 9:54 | Adeel†
Zdravím!
Takže píšu 1. článek do diary tohoto měsíce. Na začátku bych se chtěla omluvit, že jsem tady od čtvrtka nebyla, ale vůbec nebyl nějak čas. Buď jsem byla s přítelem, nebo s rodinou a pořád něco. Takže..jak jste si teda užili Velikonoce? Nebo spíš Vánoce? :D Já teda úžasně, dostala jsem od mladší sestry, taťky, přítele, kámoše a stačilo :D Nesnáším Velikonoce a těm lidem co chodí šlahat se velmi vyhýbám :D Ale aspoň jsem jsi pošmákla na medového řezu, který dělá mamina fakt výborný. Jedním slovem: MŇAMKA! Pak jsem se ještě přežrala jednohubek co udělal taťka a na delší dobu mi stačilo :D Na oběd jsem pozvala přítele. Poobědvali jsme, šli jsme si na hodinku lehnout a ja potom šla k babičce. Dala jsem si tam latté dolce gusto a asi 8 chlebíčků :D Zbožňuju je! Tam jsem byla asi do 18.00, napsala přítelovi ať mě čeká u školy a šli jsme o5 k nám. Z ničeho nic bylo 20.00 a samé kraviny v té tv! Chvíli jsem se vydržela s rodinou a přítelem dívat na Byl jednou jen král. Pak už mě to tak znudilo že jsem šla radši dolů na VV, do sprchy a do postele čekat na přítele než se dodívá na tu "úžasnou" pohádku. Byli jsme vzhůru asi do 24:00 :D Hráli jsme na mobilu hry a dělali blbosti. Samozřejmě, ráno, v 5.30 jsem nemohla vstát! Lukáš mě musel nutit, jinak bych asi do té školy ani nešla :D


Tumblr_mkd6jt2iar1qfg786o1_500_large